Calendari de Liga Provincial Cadete Femenina Granada
Jornada 1 (29/10/21 – 30/10/21)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Div, 29/10/2021 18:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 03152519251425‐‐‐‐ | Div, 29/10/2021 18:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure GÓJAR C.D.M H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Dis, 30/10/2021 13:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | 0392523252025‐‐‐‐ | Dis, 30/10/2021 13:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | |
Veure C.V. HUETOR VEGA SERMUD CLÍNICA ALUZ | Div, 17/12/2021 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | 312225252225223129‐‐ | Div, 17/12/2021 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | |
Veure | Dis, 13/11/2021 11:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Dis, 13/11/2021 11:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | ||
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA | Dill, 13/12/2021 17:30 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | Dill, 13/12/2021 17:30 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS |
Jornada 2 (05/11/21 – 07/11/21)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL C.V. HUETOR VEGA | Dis, 06/11/2021 10:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 038258251825‐‐‐‐ | Dis, 06/11/2021 10:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Dis, 13/11/2021 17:30 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | 3025925152518‐‐‐‐ | Dis, 13/11/2021 17:30 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | |
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ | Diu, 07/11/2021 09:30 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | Diu, 07/11/2021 09:30 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | ||
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Diu, 07/11/2021 18:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Diu, 07/11/2021 18:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | ||
Veure GÓJAR C.D.M | Diu, 07/11/2021 18:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Diu, 07/11/2021 18:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote |
Jornada 3 (12/11/21 – 14/11/21)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA C.V. HUETOR VEGA | Dis, 13/11/2021 12:00 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | 30251625202512‐‐‐‐ | Dis, 13/11/2021 12:00 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | |
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Diu, 14/11/2021 10:00 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | 3025725182511‐‐‐‐ | Diu, 14/11/2021 10:00 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | |
Veure GÓJAR C.D.M | Dis, 13/11/2021 17:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | Dis, 13/11/2021 17:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | ||
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Diu, 14/11/2021 11:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | Diu, 14/11/2021 11:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | ||
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ | Diu, 14/11/2021 16:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Diu, 14/11/2021 16:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote |
Jornada 4 (19/11/21 – 21/11/21)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure C.V. HUETOR VEGA H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Div, 19/11/2021 19:00 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | 03122514251225‐‐‐‐ | Div, 19/11/2021 19:00 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | |
Veure GÓJAR C.D.M SERMUD CLÍNICA ALUZ | Dis, 20/11/2021 13:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | 3025525202512‐‐‐‐ | Dis, 20/11/2021 13:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | |
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA | Dis, 20/11/2021 10:30 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | Dis, 20/11/2021 10:30 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | ||
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Dis, 20/11/2021 11:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | Dis, 20/11/2021 11:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | ||
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Dis, 12/02/2022 11:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | Dis, 12/02/2022 11:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) |
Jornada 5 (26/11/21 – 28/11/21)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Diu, 28/11/2021 09:30 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | 30251225152513‐‐‐‐ | Diu, 28/11/2021 09:30 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | |
Veure GÓJAR C.D.M UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Diu, 28/11/2021 12:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | 31252325221925251‐‐ | Diu, 28/11/2021 12:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | |
Veure C.V. HUETOR VEGA | Dis, 27/11/2021 13:15 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Dis, 27/11/2021 13:15 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | ||
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Diu, 28/11/2021 10:00 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | Diu, 28/11/2021 10:00 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | ||
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA | Diu, 28/11/2021 11:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Diu, 28/11/2021 11:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote |
Jornada 6 (03/12/21 – 05/12/21)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA SERMUD CLÍNICA ALUZ | Dis, 27/11/2021 19:00 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | 30251925142519‐‐‐‐ | Dis, 27/11/2021 19:00 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | |
Veure C.V. HUETOR VEGA UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Div, 03/12/2021 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | 311225251226242517‐‐ | Div, 03/12/2021 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | |
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL GÓJAR C.D.M | Dis, 04/12/2021 13:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 03132519251325‐‐‐‐ | Dis, 04/12/2021 13:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure | Dis, 04/12/2021 13:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Dis, 04/12/2021 13:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | ||
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Dis, 04/12/2021 13:30 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | Dis, 04/12/2021 13:30 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE |
Jornada 7 (10/12/21 – 12/12/21)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Div, 12/11/2021 11:30 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | 0382520252025‐‐‐‐ | Div, 12/11/2021 11:30 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | |
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Dis, 11/12/2021 10:00 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | 30251725222519‐‐‐‐ | Dis, 11/12/2021 10:00 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | |
Veure GÓJAR C.D.M C.V. HUETOR VEGA | Diu, 12/12/2021 12:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | 30252325222514‐‐‐‐ | Diu, 12/12/2021 12:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | |
Veure | Dis, 11/12/2021 13:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Dis, 11/12/2021 13:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | ||
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Diu, 12/12/2021 10:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | Diu, 12/12/2021 10:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) |
Jornada 8 (17/12/21 – 19/12/21)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure GÓJAR C.D.M CREARSUR SIERRA ELVIRA | Dis, 18/12/2021 13:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | 03‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐ | Dis, 18/12/2021 13:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | |
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Diu, 19/12/2021 17:30 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | 30325625425‐‐‐‐ | Diu, 19/12/2021 17:30 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | |
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Dis, 20/11/2021 09:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | Dis, 20/11/2021 09:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | ||
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ | Diu, 19/12/2021 10:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Diu, 19/12/2021 10:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | ||
Veure C.V. HUETOR VEGA | Diu, 16/01/2022 10:00 GMT+2 | Diu, 16/01/2022 10:00 GMT+2 |
Jornada 9 (14/01/22 – 16/01/22)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO SERMUD CLÍNICA ALUZ | Diu, 16/01/2022 09:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 3025925182517‐‐‐‐ | Diu, 16/01/2022 09:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Dis, 29/01/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | 312515212525202516‐‐ | Dis, 29/01/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | |
Veure C.V. HUETOR VEGA | Div, 14/01/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | Div, 14/01/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | ||
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Diu, 16/01/2022 11:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | Diu, 16/01/2022 11:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | ||
Veure GÓJAR C.D.M | Diu, 16/01/2022 13:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | Diu, 16/01/2022 13:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar |
Jornada 10 (21/01/22 – 23/01/22)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Dis, 22/01/2022 12:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 30251225132512‐‐‐‐ | Dis, 22/01/2022 12:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe GÓJAR C.D.M | Diu, 23/01/2022 13:00 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | 30251625162520‐‐‐‐ | Diu, 23/01/2022 13:00 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | |
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ C.V. HUETOR VEGA | Diu, 06/03/2022 16:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | 312927251822252826‐‐ | Diu, 06/03/2022 16:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | |
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA | Div, 21/01/2022 16:45 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | Div, 21/01/2022 16:45 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | ||
Veure | Dis, 22/01/2022 13:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Dis, 22/01/2022 13:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote |
Jornada 11 (28/01/22 – 30/01/22)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO CREARSUR SIERRA ELVIRA | Div, 28/01/2022 18:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 0315259252426‐‐‐‐ | Div, 28/01/2022 18:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure C.V. HUETOR VEGA UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Div, 28/01/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | 30251825162522‐‐‐‐ | Div, 28/01/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | |
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ | Dis, 29/01/2022 10:00 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES | Dis, 29/01/2022 10:00 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES | ||
Veure GÓJAR C.D.M | Diu, 30/01/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Diu, 30/01/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | ||
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Diu, 30/01/2022 11:00 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | Diu, 30/01/2022 11:00 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE |
Jornada 12 (04/02/22 – 06/02/22)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure C.V. HUETOR VEGA CREARSUR SIERRA ELVIRA | Div, 04/02/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | 0315251425925‐‐‐‐ | Div, 04/02/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | |
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Dis, 05/02/2022 11:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 03102512251225‐‐‐‐ | Dis, 05/02/2022 11:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ | Dis, 05/02/2022 11:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | Dis, 05/02/2022 11:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | ||
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Dis, 05/02/2022 11:30 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES | Dis, 05/02/2022 11:30 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES | ||
Veure GÓJAR C.D.M | Dis, 05/02/2022 12:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Dis, 05/02/2022 12:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote |
Jornada 13 (11/02/22 – 13/02/22)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe C.V. HUETOR VEGA | Diu, 13/02/2022 11:30 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | 30251625172515‐‐‐‐ | Diu, 13/02/2022 11:30 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | |
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ GÓJAR C.D.M | Dis, 19/03/2022 10:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | 025162519252225‐‐‐‐ | Dis, 19/03/2022 10:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | |
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Dis, 12/02/2022 09:45 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Dis, 12/02/2022 09:45 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | ||
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Dis, 12/02/2022 11:15 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Dis, 12/02/2022 11:15 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | ||
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA | Diu, 13/02/2022 11:00 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES | Diu, 13/02/2022 11:00 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES |
Jornada 14 (18/02/22 – 20/02/22)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL SERMUD CLÍNICA ALUZ | Dis, 19/02/2022 09:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 03122512251625‐‐‐‐ | Dis, 19/02/2022 09:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO GÓJAR C.D.M | Dis, 19/02/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 03172517252225‐‐‐‐ | Dis, 19/02/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure C.V. HUETOR VEGA | Div, 18/02/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | Div, 18/02/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | ||
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Dis, 19/02/2022 09:30 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES | Dis, 19/02/2022 09:30 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES | ||
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA | Dis, 19/02/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | Dis, 19/02/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS |
Jornada 15 (25/02/22 – 27/02/22)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ CREARSUR SIERRA ELVIRA | Dis, 19/02/2022 13:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | 131225272526241125‐‐ | Dis, 19/02/2022 13:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | |
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO C.V. HUETOR VEGA | Dis, 05/03/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 03172515251725‐‐‐‐ | Dis, 05/03/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure GÓJAR C.D.M UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Div, 25/03/2022 17:15 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | 3025132514259‐‐‐‐ | Div, 25/03/2022 17:15 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | |
Veure | Dis, 05/03/2022 19:30 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES | Dis, 05/03/2022 19:30 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES | ||
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Dis, 26/03/2022 13:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Dis, 26/03/2022 13:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote |
Jornada 16 (04/03/22 – 06/03/22)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure C.V. HUETOR VEGA GÓJAR C.D.M | Div, 08/04/2022 19:15 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | ‐‐‐‐‐‐‐‐‐‐ | Div, 08/04/2022 19:15 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | |
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe SERMUD CLÍNICA ALUZ | Dis, 12/03/2022 12:00 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | 30251425182513‐‐‐‐ | Dis, 12/03/2022 12:00 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | |
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL CREARSUR SIERRA ELVIRA | Diu, 13/03/2022 12:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 03102520251225‐‐‐‐ | Diu, 13/03/2022 12:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure | Div, 25/02/2022 16:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Div, 25/02/2022 16:30 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | ||
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Dis, 12/03/2022 10:00 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES | Dis, 12/03/2022 10:00 GMT+2 PABELLON MUNICIPAL DE LOS OGÍJARES |
Jornada 17 (11/03/22 – 13/03/22)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL H²O Tratamientos - CDU Atarfe | Div, 18/03/2022 17:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | 0313251125725‐‐‐‐ | Div, 18/03/2022 17:30 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | |
Veure CREARSUR SIERRA ELVIRA GÓJAR C.D.M | Dis, 19/03/2022 10:00 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | 30251025192521‐‐‐‐ | Dis, 19/03/2022 10:00 GMT+2 PABELLÓN MUNICIPAL DE LAS GABIAS | |
Veure C.V. HUETOR VEGA | Div, 18/03/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | Div, 18/03/2022 19:30 GMT+2 PABELLÓN DE DEPORTES LA LIBERTAD | ||
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Diu, 20/03/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | Diu, 20/03/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Fuentenueva (Campus Universitario Fuentenueva) | ||
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ | Dis, 26/03/2022 11:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | Dis, 26/03/2022 11:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA |
Jornada 18 (18/03/22 – 20/03/22)
Equip | Vídeo | Data | Parcials | Resultat |
---|---|---|---|---|
Veure SERMUD CLÍNICA ALUZ UNIVERSIDAD DE GRANADA ROJO | Dis, 26/03/2022 11:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | 311825252225212521‐‐ | Dis, 26/03/2022 11:00 GMT+2 PABELLÓN ARMILLA | |
Veure H²O Tratamientos - CDU Atarfe CREARSUR SIERRA ELVIRA | Diu, 27/03/2022 11:30 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | 132325232525221625‐‐ | Diu, 27/03/2022 11:30 GMT+2 PABELLÓN POLIDEPORTIVO MUNICIPAL 1º DE MAYO ATARFE | |
Veure C.V. HUETOR VEGA | Dis, 19/03/2022 10:00 GMT+2 COLEGIO SEK ALBORAN | Dis, 19/03/2022 10:00 GMT+2 COLEGIO SEK ALBORAN | ||
Veure GÓJAR C.D.M | Diu, 27/03/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | Diu, 27/03/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Deportivo De Gojar | ||
Veure UNIVERSIDAD DE GRANADA AZUL | Diu, 27/03/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote | Diu, 27/03/2022 10:00 GMT+2 Pabellón Municipal Albolote |